Regulacja ręczna Asus Vh225h

Asus VH225H to monitor komputerowy, który oferuje regulację ręczną. Użytkownicy mogą dostosować wielkość ekranu, współczynnik proporcji, pozycję i wiele innych ustawień. Monitor wyposażony jest w prosty panel sterowania, który pozwala dostosować jego ustawienia, aby idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Użytkownicy mogą wybrać właściwą rozdzielczość, a także regulować jasność, kontrast i nasycenie obrazu. Monitor jest wyposażony w technologię ASUS Splendid, która umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie ekranu do preferencji użytkownika. Regulacja ręczna ASUS VH225H to doskonały wybór dla użytkowników, którzy chcą maksymalnie wykorzystać możliwości swojego monitora.

Ostatnia aktualizacja: Regulacja ręczna Asus Vh225h

Stół roboczy z trwałym blatem i mocną ramą. Praktyczny stół warsztatowy, który umożliwia zmianę pozycji podczas pracy. Regulowana rama pozwala na użytkowanie jednego stanowiska przez wielu użytkowników. Szeroka gama akcesoriów dodatkowych!

Stół z regulacją wysokości pozwala zmieniać pozycję przy pracy zgodnie z potrzebą. Ręczna regulacja wysokości w zakresie 650-1050 mm pozwala łatwo zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą. Jest to szczególnie przydatne, gdy kilka osób pracuje przy jednym stanowisku. Każdy może przystosować stół do wzrostu. Nie zapomnij dodać maty podłogowej, redukującej obciążenie nóg, kolan, bioder i pleców przy pracy w pozycji stojącej!
Stabilny blat spoczywa na ramie z rur stalowych o przekroju kwadratowym. Trwałość pozwala na użytkowanie w trudnych środowiskach. Ręczna regulacja wysokości przy pomocy ceowników. Rama pokryta trwałym lakierem proszkowym w kolorze czarnym. Stół posiada blat o grubości 24 mm, wykonany z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze jasnoszarym. Krawędź z ABS w kolorze ciemnoszarym. Maksymalne równomierne obciążenie 400 kg.
Można dokupić ramę tylną i słupki, które pozwalają zamontować dodatkowe akcesoria takie jak półki, panele narzędziowe, uchwyty na monitor, dokumenty itp.

Stół z regulacją wysokości pozwala zmieniać pozycję przy pracy zgodnie z potrzebą.

Media

Dokumenty

Redirecting

Hamulec ręczny to również istotny element układu hamulcowego i wymaga regularnego przeglądu tak samo, jak klocki, bądź tarcze. W naszym poradniku chcieliśmy pokazać Wam jak wyregulować hamulec ręczny. 

Niestety, mało który kierowca pamięta o serwisie hamulca ręcznego. Dlaczego? Krąży przekonanie, że skoro da się zaciągnąć dźwignię, to hamulec działa poprawnie. Jednak skuteczność hamulca ręcznego może być bardzo niska, mimo perfekcyjnego działania dźwigni. Gdy hamulec ręczny nie trzyma pomimo poprawnej regulacji oznacza to wymianę szczęk hamulca ręcznego.

Od czego zacząć?

Aby wyregulować hamulec ręczny należy wejść pod samochód, najlepiej do kanału, ewentualnie unieść pojazd i na końcu linki znaleźć niewielką nakrętkę, którą trzeba bardziej dokręcić. Regulacji dokonuje się nie przy kołach, lecz przy dźwigni, gdzie z pewnością będziecie wiedzieć co i jak dokładnie robić. Po dokręceniu nakrętki pozostaje Wam jedynie sprawdzić działanie hamulca ręcznego. Jeżeli zaciągniecie go na trzecią zapadkę to koła powinny dać się obrócić. Na siódmej, koła powinny być całkowicie zablokowane. Jeżeli ustawienie jest prawidłowe i nie ma żadnych zastrzeżeń co do działania i można udać się na jazdę próbną. Najlepiej na małą górkę w celu sprawdzenia sprawności hamowania.

Regulacja ręczna Asus Vh225h

Bezpośredni link do pobrania Regulacja ręczna Asus Vh225h

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Regulacja ręczna Asus Vh225h