Dokument dotyczący instalacji produktu Aeg Lavamat 541 Electronic

Instalacja produktu Aeg Lavamat 541 Electronic jest prosta i bezproblemowa dzięki dokumentowi produktu. Dokument ten obejmuje wszystkie kroki potrzebne do prawidłowego zainstalowania produktu. W dokumencie zawarte są szczegółowe instrukcje krok po kroku, wraz z wyjaśnieniami technicznymi, aby ułatwić proces instalacji. Dokument zawiera również szczegółowe informacje na temat konserwacji i czyszczenia produktu, aby zapewnić długotrwałe bezawaryjne działanie. Dokument dotyczący instalacji produktu Aeg Lavamat 541 Electronic zapewnia wszystkie niezbędne informacje, aby zainstalować produkt bez problemów.

Ostatnia aktualizacja: Dokument dotyczący instalacji produktu Aeg Lavamat 541 Electronic

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

xud11 24 Apr 2014 21:57 5022

 • #1Level 10  

  #1

  Pralka AEG oko_lavamat 41350 Electronic.
  Jak wejść w tryb serwisowy? Pralka przestała działać jak próbowałem ustawić opóźniony start. Obecnie po wybraniu dowolnego programu słychać jak coś się nastawia (chyba dysza do spłukiwania proszku z dozownika). Na wyświetlaczu pojawia się czas trwania programu. Zaświecają się diody poszczególnych czynności, które pralka ma wykonać. Czas na wyświetlaczu i dioda przycisku start/pause migają. Po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku start/pause gasną diody trommelposition i nachlegen, czas przestaje migać lecz dioda przy start/pause nadal miga. Drzwiczki nie są blokowane, nie słychać zwalnianej blokady bębna, pralka nie startuje.

 • #2artur9419Level 14  #2

  Nie wiem czy podejdzie to pod AEG, ale możesz spróbować. Włącz pokrętłem na 95. Naciśnij Start-Pause razem z Spulen. Dalej naciskając przyciski przekręć na następny program po 95, i przekręcając o jeden program dalej pralka będzie wykonywała poszczególne czynności.

 • #3#3

  Niestety nie zadziałało. Spróbowałem jak napisałeś i nic się nie dzieje poza przełączaniem programów, których efektem jest zmiana czasu na wyświetlaczu. Nacisnąłem też oba przyciski przed przełączeniem na 95 stopni tak samo bez żadnego efektu.

 • Helpful post

  #4Andrzej G

  Home appliances specialist  #4

  Ja bym nie szukał trybu serwisowego, którego ten model nie posiada lecz zdemontował lewy bok i sprawdził czy dobrze wciśnięty jest wtyk do blokady

 • #5#5

  Strzał w dziesiątkę z tym wtykiem!!! Był wysunięty prawie całkowicie. Zbieg okoliczności, że stało się to akurat jak po raz pierwszy użyłem funkcji opóźnionego startu. A ja już prawie drugą pralkę kupiłem Dzięki Andrzeju!

Obudowa produktu AEG LAVAMAT LS 60840L jest w kolorze białym. Maksymalny ciężar wsadu w pralce wynosi 6 kg. Urządzenie o klasie skuteczności wirowania C. Pralka o klasie skuteczności prania A. Pralka jest urządzeniem pracującym w klasie energetycznej AA(A+). Sterowanie/programator w urządzeniu: Elektroniczny. Średnie zużycie wody podczas prania wynosi 45 litr. /cykl. Pralka o maksymalnej prędkości wirowania 1000 obr/min. Średnie zużycie energii przez pralkę wynosi 1, 02 kWh/cykl.

 • elwisnapisał(a) 8 lat, 6 miesięcy temu:

  Cicha i bardzo dobra pralka. Mam ją już trzeci rok-niezawodna.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki AEG LAVAMAT LS 60840L.Przewodnik użytkowania został dodany 02. 04. 2012.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą AEG LAVAMAT LS 60840L i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 7 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do AEG LAVAMAT LS 60840L
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
Kod ProducentaLS 60840L
Techniczne parametry
Klasa skuteczności odwirowaniaC
Klasa efektywności praniaA
Klasa energetycznaAA(A+)
Parametry fizyczne
Wysokość [cm]850
Szerokość [cm]600
Głębokość [cm]450
Maksymalna prędkość wirowania1000 obr/min
Zużycie energii (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)1, 02 kWh/cykl
Wyświetlacz elektronicznyTrue
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Automatyka wagowa
Wskaźnik czasu do końca programu
Sterowanie / programatorElektroniczny
Kolor obudowybiały
Sprzęt do zabudowyNie
Niezależna regulacja temperatury
Maksymalna wielkość wsadu6 kg
Sposób ładowaniaZ przodu
Zużycie wody (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)45 litr. /cykl
Funkcja opóźniony start
Informacja o transporcieTransport nie obejmuje wniesienia oraz instalacji.

Oceń AEG LAVAMAT LS 60840L

 • Cicha i bardzo dobra pralka.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań. Możesz być pierwszy.

Panel sterowania umożliwia wybór jednego z następujących programów: Pranie ręczne, Super szybki, Szybki 20 min., Delikatne, Wełna, Bielizna. Pralka AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540 to urządzenie Wolnostojące. Szerokość pralki wynosi 40 cm. W pralce AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540 zastosowano następujące technologie: Direct Spray, Easy Open. Opcje dodatkowe pralki AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540: Łatwe prasowanie. Pralka AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540 umożliwia załadunek prania: Od góry. Funkcje dodatkowe pralki: Pozycjonowanie bębna.

Tworzywo, z którego został wykonany zbiornik pralki - Carboran. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1500 [obr/min]. Klasa energetyczna pralki: A+. Sposób załadunku pralki: Od góry, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo praktyczna. Zużycie energii w jednym cyklu, wynosi 1. 02 [kWh]. Głębokość pralki wynosi - 60 cm. Zużycie wody w jednym cyklu wynosi zaledwie 45 litrów. Szerokość pralki to 40 cm. Panel sterowania umożliwia wybór jednego z następujących programów: Pranie ręczne, Super szybki, Szybki 20 min., Delikatne, Wełna, Bielizna. Klasa wirowania: A. Opcje dodatkowe pralki: Łatwe prasowanie. W pralce AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540 zastosowano następujące technologie: Direct Spray, Easy Open. Pralka umożliwia wypranie w jednym cyklu do 6 kg wsadu. Wysokość urządzenia 85 cm. Urządzenie pracuje w maksymalnym poziomie hałasu 74 [dB]. Pralka AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540 jest w kolorze - Biały. Funkcje dodatkowe pralki: Pozycjonowanie bębna. Klasa efektywności prania: A.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540.Przewodnik użytkowania został dodany 06. 12. 2012.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 4. 3 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do pralki AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Bęben
Wsad [kg]6
System oczyszczania
InneSilnik indukcyjny
Płyta
Wysokość [cm]85
Montaż
Głębokość [cm]60
Szerokość [cm]40
Panel sterujący
WyświetlaczTak
Programy
Rodzaje programówPranie ręczne, Super szybki, Szybki 20 min., Delikatne, Wełna, Bielizna
Ogólne
KolorBiały
Techniczne parametry
TechnologiaMemory, ABC
Poziom hałasu [dB]74
Zużycie energii [kWh/cykl]1. 02
Klasa wirowaniaA
Klasa efektywności prania
Zużycie wody [litrów/cykl]45
Klasa energetycznaA+
Funkcje i Technologie
Opóźniony start
PokrętłoWyboru programu
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]1500
Dodatkowe funkcjePozycjonowanie bębna
Parametry fizyczne
Tworzywo zbiornikaCarboran
Sposób załadunkuOd góry
Typ urządzeniaWolnostojące
Dodatkowe opcjeŁatwe prasowanie
Regulacja prędkości wirowania

Oceń AEG-ELECTROLUX LAVAMAT 48540

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Dokument dotyczący instalacji produktu Aeg Lavamat 541 Electronic

Bezpośredni link do pobrania Dokument dotyczący instalacji produktu Aeg Lavamat 541 Electronic

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument dotyczący instalacji produktu Aeg Lavamat 541 Electronic