Dane dotyczące usług podstawowych Bosch Wqg233d1by

Bosch Wqg233d1by oferuje szeroki zakres usług podstawowych. Są one opracowane i zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Ich główne cechy to m.in. wysoka wydajność, bezpieczeństwo i trwałość. Wszystkie usługi podstawowe są wyposażone w sterowniki programowalne, które umożliwiają szybkie i łatwe dostosowanie ich do różnych warunków. Zawierają one również szeroki zakres czujników i innych elementów, które zapewniają wysoką precyzję działania i wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Dane dotyczące usług podstawowych Bosch Wqg233d1by

Usługi dostępne w Google Workspace for Education są podzielone na 2 kategorie:

 1. Usługi podstawowe Google Workspace (takie jak Gmail, Kalendarz Google czy Classroom) stanowią główną część oferty Google przeznaczonej dla szkół.
 2. Usługi dodatkowe (na przykład YouTube, Mapy Google i Blogger) są ogólnodostępne i opcjonalnie mogą być używane na kontach Google Workspace for Education w celach edukacyjnych, jeśli zezwoli na to administrator szkolnej domeny.

Administratorzy G Suite dla Szkół i Uczelni decydują, które usługi Google są dostępne dla użytkowników, i muszą uzyskać od opiekunów zgodę na korzystanie z usług przez nieletnich użytkowników. Jeśli szkoła uzyska odpowiednią zgodę, użytkownicy G Suite dla Szkół i Uczelni będą mogli bez ograniczeń wiekowych korzystać z usług dodatkowych, takich jak YouTube, Mapy czy Blogger.

Ważne zmiany w usługach dodatkowych

Wrzesień 2021 r. – kontrolowanie usług i funkcji w przypadku użytkowników poniżej 18 roku życia

Kontrolowanie dostępu do usług Google na podstawie wieku

Od września 2021 roku administratorzy Google Workspace for Education mogą udzielać dostępu do niektórych usług Google na podstawie wieku użytkowników. Jeśli administratorzy nie wskażą użytkowników, którzy mają ukończone 18 lat:

 • wiek wszystkich użytkowników w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych zostanie ustawiony domyślnie jako nieprzekraczający 18 lat – użytkownicy ci będą mieć ograniczony dostęp do funkcji niektórych usług Google;
 • użytkownicy poniżej 18 roku życia również utracą dostęp do niektórych usług;
 • będą – w przypadku uczelni wyższych – zobowiązani do wskazania użytkowników poniżej 18 roku życia, mimo że w instytucjach tych nie ma domyślnych ograniczeń wiekowych;
 • usługi bez opcji włączania i wyłączania zostaną ustawione jako Ograniczone w przypadku użytkowników, którzy nie zostali oznaczeni jako osoby w wieku powyżej 18 lat – tego ustawienia dla tych użytkowników nie można zmienić.

Więcej informacji znajdziesz w artykule Kontrolowanie dostępu do usług Google na podstawie wieku.

Zarządzanie funkcją Voice Match i Face Match w wyszukiwarce i Asystencie Google

Administratorzy muszą uzyskać zgodę rodziców użytkowników poniżej 18 roku życia na połączenie kont Google Workspace for Education z urządzeniem z Asystentem Google w celu włączenia funkcji Voice Match i Face Match. Funkcje Voice Match i Face Match są jednak włączone na urządzeniu użytkownika tylko wtedy, gdy sobie tego zażyczy.

Voice Match tworzy unikalny model głosu użytkownika, na podstawie którego Asystent identyfikuje użytkownika na dowolnym urządzeniu z włączoną funkcją Voice Match. Face Match tworzy unikalny model twarzy użytkownika, na podstawie którego Asystent rozpoznaje użytkownika na urządzeniach z włączoną kamerą.

Asystent Google używa funkcji Voice Match i Face Match do odróżniania zarejestrowanego użytkownika od innych użytkowników. W zależności od ustawień użytkownika Asystent może używać funkcji Voice Match i Face Match do personalizowania interfejsu i wyników.

Aby włączyć lub wyłączyć funkcje Voice Match i Face Match:

 • Kliknij Wyszukiwarka i Asystent  Funkcje Voice Match i Face Match.

  W panelu Funkcje Voice Match i Face Match wybierz Włączone dla wszystkich lub Wyłączone dla wszystkich.

  Kliknij Zapisz.

  Aby włączyć lub wyłączyć usługę dla wszystkich użytkowników w organizacji, kliknij sekcję Stan usługi  wybierz Włączone dla wszystkich lub Wyłączone dla wszystkich.

  Zastosowanie zmian może potrwać do 24 godzin. W tym czasie zarówno nowe, jak i stare ustawienia mogą być stosowane jednocześnie.

  Jeśli wyłączysz funkcje Voice Match i Face Match:

 • Na urządzeniach z włączonym Asystentem przestaną działać kluczowe funkcje. Asystent nie będzie na przykład rozpoznawać Twojego głosu ani Twojej twarzy. W związku z tym użytkownicy nie będą mieli dostępu do Twoich wyników (np. kalendarzy czy przypomnień) na współdzielonych urządzeniach z Asystentem, takich jak głośniki czy inteligentne ekrany. Na niektórych urządzeniach, np. na telefonach, Asystent Google może przestać reagować na polecenie „OK Google”.
 • Modele funkcji Voice Match i Face Match zostaną usunięte z urządzeń z Asystentem należących do użytkowników. Jeśli urządzenie nie jest połączone z internetem lub nie ma najnowszej wersji Asystenta Google, modele głosu i twarzy mogą nie zostać natychmiast usunięte. W takich przypadkach (i na niektórych starszych urządzeniach) konieczne może być przywrócenie ustawień fabrycznych na urządzeniach w celu usunięcia modeli funkcji Voice Match i Face Match.
 • Klipy Voice Match i obrazy Face Match z procesu rejestracji zostaną usunięte z kont użytkowników.
 • Jeśli zmienisz zdanie i ponownie włączysz to ustawienie, użytkownicy będą musieli jeszcze raz zarejestrować się w Voice Match i Face Match. Oznacza to, że użytkownicy będą musieli wyrazić zgodę na korzystanie z tej funkcji, nagrać nowe klipy głosowe w celu skonfigurowania funkcji Voice Match i zrobić nowe zdjęcia swojej twarzy, aby skonfigurować funkcję Face Match.
 • Prywatność

  W przypadku użytkowników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych Google nie wykorzystuje żadnych danych osobowych (ani żadnych informacji związanych z kontem Google) do kierowania reklam. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Google zbiera informacje z kont Google Workspace for Education i jak ich używa, zapoznaj się z informacjami na temat ochrony prywatności w Google Workspace for Education (w języku angielskim).

  Warunki korzystania z usług Google i Polityka prywatności mają zastosowanie do większości usług dodatkowych Google. W niektórych usługach obowiązują jednak inne warunki. W zamieszczonej niżej tabeli przedstawiliśmy niektóre różnice między usługami podstawowymi a dodatkowymi.

 • W usługach dodatkowych mogą być wyświetlane reklamy.
 • Usługi podstawowe podlegają kontroli i certyfikacji zabezpieczeń Google Workspace (ISO 27001, SOC 2 i SOC 3).

 • Google nie udostępnia danych klientów z usług podstawowych osobom trzecim z wyjątkiem sytuacji, które opisaliśmy w naszej Polityce prywatności (na przykład gdy jest to wymagane przez prawo lub gdy otrzymamy zgodę użytkownika).
 • Klauzula poufności dotycząca umowy Google Workspace także ogranicza możliwość udostępniania osobom trzecim danych klientów z usług podstawowych.
 • UsługiUsługi podstawoweUsługi dodatkowe Google
  WarunkiInformacje na temat ochrony prywatności w Google Workspace for EducationUmowa na korzystanie z Google Workspace for Education i Aneks o przetwarzaniu danych (jeśli aneks ten został zaakceptowany przez szkołę)Warunki korzystania z usług Google, Polityka prywatności i specjalne warunki obowiązujące dla poszczególnych usługUżycie danychDane osobowe użytkowników są używane tylko w ramach świadczenia usług podstawowych, takich jak Gmail, Dokumenty, Arkusze i Prezentacje. Informacje te mogą być używane do udostępniania, obsługi, ochrony i ulepszania usług dodatkowych oraz opracowywania nowych. Reklamy
 • Brak reklam w usługach podstawowych.
 • Dane klientów nie są wykorzystywane w celach reklamowych.
 • BezpieczeństwoWszystkie usługi dodatkowe spełniają rygorystyczne standardy Google związane z bezpieczeństwem informacji. Ograniczenia udostępnianiaGoogle nie udostępnia danych osobowych użytkowników osobom trzecim z wyjątkiem sytuacji, które opisaliśmy w swojej Polityce prywatności (na przykład gdy jest to wymagane przez prawo lub otrzymamy zgodę użytkownika).

  Nowe usługi dodawane przez Google w Twojej konsoli administracyjnej mogą być automatycznie włączane dla użytkowników. Możesz też ustawić nowe usługi jako wyłączone i samodzielnie decydować, kiedy włączyć poszczególne usługi dla użytkowników. Więcej informacji

  Przydatne materiały

 • Warunki korzystania z usługi Google Workspace
 • Usługi dodatkowe Google
 • Komunikacja z rodzicami i opiekunami w sprawie Google Workspace for Education
 • Domyślne włączanie i wyłączanie nowych usług
 • Czy to było pomocne?

  Jak możemy ją poprawić?

  • Portal dla Partnerów
  • Formularz kontaktowy Infolinia dla Profesjonalistów 739 183 333

  Zapraszamy do pobrania materiałów projektowych oraz kart katalogowych, które ułatwią projekt instalacji grzewczych z wykorzystaniem urządzeń marki Bosch oraz marki Junkers

  Bosch Condens GC7000iW

  Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący

  Pobierz (PDF 0. 5 MB)

  Bosch Condens GC9000iW

  Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/cerapur_gc2200w_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/cerapur_gc2200w_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Cerapur GC2200W

  Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/cerapur_comfort_zbr_35-3a_zbr_42-3a_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/cerapur_comfort_zbr_35-3a_zbr_42-3a_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Cerapur Comfort

  Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący

  Pobierz (PDF 0. 4 MB)

  CerapurMaxx

  Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_condens_7000f_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_condens_7000f_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Bosch Condens 7000F

  Gazowy kocioł kondensacyjny stojący

  Pobierz (PDF 1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/2020-11-18_10h10_54. png"/>

  Suprapur KBR 16-42 KSBR 16-30

  Gazowy kocioł kondensacyjny stojący

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/zestawy_kaskadowe_cerapurmaxx_zbr_70-3_i_zbr_100-3_70_kw_i_100_kw_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/zestawy_kaskadowe_cerapurmaxx_zbr_70-3_i_zbr_100-3_70_kw_i_100_kw_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Zestawy kaskadowe do kotłów Cerapurmaxx

  Gazowe kotły kondensacyjne wiszące

  Pobierz (PDF 0. 6 MB)

  Grupy pompowe, sprzęgła hydrauliczne i rozdzielacze

  Grupy pompowe, sprzęgła hydrauliczne i rozdzielacze

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/dla-profesjonalistow/bosch_karta_katalogowa_compress_5000_dw_06. 2022_miniaturka. 2022_miniaturka_300x300original. png" alt="Karta kataloowa Bosch Compress 5000 DW" title="Karta kataloowa Bosch Compress 5000 DW" role="none" src="https://www. png"/>

  Bosch Compress 5000 DW

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_karta_katalogowa_compress_5000_aw_08. 2021_miniaturka. 2021_miniaturka_300x300original. png"/>

  Bosch Compress 5000 AW

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 0. 3 MB)

  Bosch Compress 6000

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 2. 8 MB)

  Bosch Compress 3000 AWS 4

  Pompa ciepła

  Bosch Compress 3000 AWS

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 2. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_karta_katalogowa_compress_3000_aws_m_aws_ms_03. png"/>

  Bosch Compress 7000i AW

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_karta_katalogowa_compress_7000i_aw_awb_awe_06. com/pl/media/country_pool/dokumenty/dlaprofesjonalistow/bosch_karta_katalogowa_compress_7000i_aw_awb_awe_06. pdf" title="Pobierz" target="_blank" aria-label="Pobierz" data-track_dyn_pagename="bosch_karta_katalogowa_compress_7000i_aw_awb_awe_06. com/pl/media/country_pool/dokumenty/dlaprofesjonalistow/222-248. com/pl/media/country_pool/dokumenty/dlaprofesjonalistow/222-248_300x300original. png"/>

  IVT GEO 222-248

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/dokumenty/dlaprofesjonalistow/254-280. com/pl/media/country_pool/dokumenty/dlaprofesjonalistow/254-280_300x300original. png"/>

  IVT GEO 254-280

  Pompa ciepła

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_so_5000_tf_fkc-2s_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_so_5000_tf_fkc-2s_pl-1_300x300original. jpg"/>

  SO 5000 TF

  Kolektory słoneczne płaskie

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_so_7000_tf_ft226-2v_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_so_7000_tf_ft226-2v_pl-1_300x300original. jpg"/>

  SO 7000 TF

  Kolektory słoneczne płaskie

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/systemy_automatyki_i_sterowania_ems_2_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/systemy_automatyki_i_sterowania_ems_2_pl-1_300x300original. jpg"/>

  EMS 2

  Systemy automatyki i sterowania

  Pobierz (PDF 3. 0 MB)

  Systemy powietrzno-spalinowe

  do kotłów kondensacyjnych

  Pobierz (PDF 3. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_vent_5000_c_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_vent_5000_c_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Bosch Vent 5000 C

  Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bh_200_300-5_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bh_200_300-5_pl-1_300x300original. jpg"/>

  BH

  Zbiorniki buforowe

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/sk_300_400-5_zb_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/sk_300_400-5_zb_pl-1_300x300original. jpg"/>

  SK 300-5 ZB i SK 400-5 ZB

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/zasobnik_cwu_sk_300_400-55p_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/zasobnik_cwu_sk_300_400-55p_pl-1_300x300original. jpg"/>

  W 300-5SP1C, W 400-5SP1C

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/skb200z_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/skb200z_pl-1_300x300original. jpg"/>

  SKB200Z

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/w_200-5p1a_w_200-5p1b_w_200-5ep1b_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/w_200-5p1a_w_200-5p1b_w_200-5ep1b_pl-1_300x300original. jpg"/>

  W 200-5

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/w_300-5p1b_w_400-5p1c_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/w_300-5p1b_w_400-5p1c_pl-1_300x300original. jpg"/>

  W 300-400-5

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/w_500-5_w_750-5_w_1000-5_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/w_500-5_w_750-5_w_1000-5_pl-1_300x300original. jpg"/>

  W 500-1000-5

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/zasobnik_cwu_w_200-5_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/zasobnik_cwu_w_200-5_pl-1_300x300original. jpg"/>

  WS 200-5 P

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/ws_290-5ep1c_ws_300-5p1c_ws_400-5ep1c_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/ws_290-5ep1c_ws_300-5p1c_ws_400-5ep1c_pl-1_300x300original. jpg"/>

  WS 290-400-5

  Zasobniki ciepłej wody użytkowej

  Pobierz (PDF 0. com/pl/media/country_pool/picture/professional/elektryczne_podgrzewacze_wody_-_pojemnociowe_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/elektryczne_podgrzewacze_wody_-_pojemnociowe_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Elektryczne podgrzewacze wody - pojemnościowe

  Pobierz (PDF 1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_elektryczne_podgrzewacze_wody_-_przepywowe_pl_1-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_elektryczne_podgrzewacze_wody_-_przepywowe_pl_1-1_300x300original. jpg"/>

  Elektryczne podgrzewacze wody - przepływowe

  Pobierz (PDF 3. 1 MB)

  Poradnik systemów grzewczych

  Poradnik systemów grzewczych z pompami ciepła Bosch

  Pobierz (PDF 28. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junekrs_cerapur_comfort_cerapu_smart_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junekrs_cerapur_comfort_cerapu_smart_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Cerapur Comfort, Cerapur Smart

  Wiszący kocioł kondensacyjny

  Pobierz (PDF 10. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_cerapur_acu_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_cerapur_acu_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Cerapur Acu

  Gazowy kocioł kondensacyjny wiszący

  Pobierz (PDF 9. 1 MB)

  Cerapur Modul

  Kompaktowa kondensacyjna centrala grzewcza

  Pobierz (PDF 6. com/pl/media/country_pool/picture/professional/materialy_projektowe_bosch_compress_3000_aws_01. 2020_pl-1. 2020_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Bosch Compress 3000 AWS

  Rewersyjna pompa ciepła powietrze-woda typu Split

  Pobierz (PDF 14. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_pomoce_projektowe_supraeco_a_sas_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_pomoce_projektowe_supraeco_a_sas_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Supraeco A SAS

  Rewersyjna pompa ciepła powietrze-woda typu Split

  Pobierz (PDF 13. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_compress_7000i_aw_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/bosch_compress_7000i_aw_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Bosch Compress 7000i AW

  Rewersyjna pompa ciepła powietrze-woda

  Pobierz (PDF 11. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_supraeco_t_2016_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_supraeco_t_2016_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Supraeco T

  Gruntowe pompy ciepła do ogrzewania i podgrzewania c. w. u.

  Pobierz (PDF 9. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_pomoce_projektowe_aerastar-comfort_pl-1. com/pl/media/country_pool/picture/professional/junkers_pomoce_projektowe_aerastar-comfort_pl-1_300x300original. jpg"/>

  Aerastar Comfort

  Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła

  Pobierz (PDF 23. 2 MB)

  SOLARNA TECHNIKA GRZEWCZA

  Pobierz (PDF 5. 4 MB)

  • Kontakt
  • Serwis

  CSB z zintegrowanym wymiennikiem ciepła spalin

  Dane dotyczące usług podstawowych Bosch Wqg233d1by

  Bezpośredni link do pobrania Dane dotyczące usług podstawowych Bosch Wqg233d1by

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Dane dotyczące usług podstawowych Bosch Wqg233d1by