Dane do przedłożenia Black And Decker Ldx120

Black & Decker LDX120 to wielofunkcyjne narzędzie do wiercenia z wymiennymi końcówkami. Jest to idealne narzędzie do prac domowych i amatorskich. LDX120 jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 20 V, który pozwala na dłuższą pracę bez konieczności ładowania. Posiada on wbudowany wskaźnik poziomu baterii, aby zapobiec wyczerpaniu baterii podczas pracy. Przewód zasilający opatrzony jest złączem, który umożliwia łatwy dostęp do gniazdek elektrycznych. Wyposażony jest w 11-stopniową regulację obrotów, aby dostosować się do różnych materiałów roboczych. Posiada on również antywibracyjny uchwyt, który pozwala na precyzyjną kontrolę i komfort pracy. Dzięki swojej wszechstronności i wydajności Black & Decker LDX120 jest idealnym narzędziem do wielu zastosowań domowych i amatorskich.

Ostatnia aktualizacja: Dane do przedłożenia Black And Decker Ldx120

BDCDC18-XK

  • Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
  • 10 ustawień momentu obrotowego dla precyzyjnego wkręcania w różnego rodzaju materiały przy użyciu wkrętów o różnych rozmiarach
  • Akumulator Li-Ion utrzymuje ponad 80% ładunku przez ponad 90 dni w przypadku braku użycia. Brak potrzeby ładowania przed każdym użyciem

Zobacz więcej funkcji

Przegląd produktów

Wiertarko-wkrętarka, na której możesz polegać jest niezbędnym elementem w zestawie narzędzi dla każdego majsterkowicza. Akumulatorowa wkrętarka 18 V od BLACK+DECKER zapewnia prędkość, wysoki moment obrotowy i czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora odpowiedni do prac wiertarskich i wkrętarskich w różnych materiałach, takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne. 10-pozycyjne sprzęgło zapewnia wiercenie i wkręcanie z precyzją, podczas gdy kompaktowa i lekka konstrukcja gwarantuje komfort podczas pracy w miejscach trudno dostępnych. Część rodziny BLACK+DECKER o napięciu 18V w technologii litowo-jonowej. Jeden system akumulatorowy, niekończące się możliwości.

Dodatkowe możliwości funkcji

  • Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
  • System wsuwanego mocowania akumulatorów dla szybkiej i łatwej wymiany oraz pewnego umocowania akumulatorów
  • Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy

Specyfikacje

0 - 650

Pozycje sprzęgła

11

Typ uchwytu

Dwa rękawy

Prędkość bez obciążenia (OBR/min)

Wsparcie

2 LATA GWARANCJI

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i naprawimy bez opłat wszelkie usterki wynikające z wadliwych materiałów lub wykonania w ramach określonej gwarancji.

Dowiedz się więcej

Serwis

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy.

Wszystkie pola są wymagane, chyba że zaznaczono inaczej.

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat nowych produktów BLACK+DECKER®, ofert specjalnych i wiele więcej.

User Details

Zapisując się, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności BLACK+DECKER. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji.

Domowe Wyzwania

Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to stworzyćPomyśl o tym, co chciałbyś zmienić w swoim otoczeniu i po prostu to zrób. Szeroka gama elektronarzędzi BLACK+DECKER® daje Ci pewność wykonania każdego projektu, zaczynając od codziennych napraw domowych.Wybierz spośród narzędzi akumulatorowych lub sieciowych, zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci z łatwością i bez wysiłku zmienić Twoje plany w rzeczywistość. Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Dane do przedłożenia Black And Decker Ldx120

Bezpośredni link do pobrania Dane do przedłożenia Black And Decker Ldx120

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane do przedłożenia Black And Decker Ldx120